Dlaczego drzwi prysznicowe powinny być instalowane w łazience?

- Jan 20, 2020-

„Trzecia przestrzeń”

Łazienka jest „trzecią przestrzenią” w życiu domowym ludzi, dlatego jest niezwykle ważna w naszym życiu. Opracowany do chwili obecnej wzór toalet: toalety (lub przysiadu), umywalki (tj. Szafki łazienkowej), pralki (duże domy będą miały osobne pomieszczenia do przechowywania), pryszniców z kranu, zintegrowanych sufitów itp. Więc dlaczego musimy zainstalować drzwi prysznicowe w łazience?

PS: Drzwi prysznicowe są rodzajem prysznica.

Zbierz ciepło

Zimą najbardziej problematycznym problemem jest problem kąpieli. Umyj to. Chociaż ma ciepłą wodę i Yubę, nadal jest zbyt zimno (z wyjątkiem luksusowych domów); jeśli go nie umyjesz, poczujesz się niekomfortowo. Wtedy drzwi prysznicowe odgrywają kluczową rolę w naszym kąpieli: gromadzą ciepło

Drzwi prysznicowe dzielą dużą przestrzeń łazienki na małą przestrzeń do samodzielnej kąpieli. Wiemy, że im mniejsza przestrzeń, tym wolniej emitowana jest energia (ciepło), a wtedy będzie odgrywać dobrą rolę w gromadzeniu ciepła i utrzymywaniu ciepła w tej małej przestrzeni. Dzięki drzwiom prysznicowym w zimie zakochasz się w prysznicu.

Separacja na mokro i na sucho

Oprócz funkcji gromadzenia ciepła drzwi prysznicowych istnieje jeszcze jedna bardzo ważna funkcja: oddzielenie mokrej i suchej

Jak wspomniano powyżej, „trzecia przestrzeń” obejmuje toalety, szafki łazienkowe, pralki i tak dalej. Ponieważ większość naszych szaf łazienkowych to szafki dębowe, muszą być wodoodporne i odporne na wilgoć, aby mogły być używane dłużej. Chociaż nie ma problemu z wodą w pralce, zewnętrzna powierzchnia pralki nie wyschnie, jeśli będzie mokra. Żywotność obudowy pralki jest poważna i może również spowodować porażenie prądem.

Następnie, dzięki drzwiom prysznicowym, woda nie będzie rozpryskiwać się poza przestrzenią kąpielową podczas kąpieli i nie wpłynie na szafki łazienkowe, pralki i inne produkty; pozwala także uniknąć częstego zmywania, ponieważ łazienka jest pełna wody.