Istnieje 7 rodzajów kranów kuchennych. Czy wiesz co wiesz?

- Sep 25, 2019-

Niektóre krany kuchenne są również wyposażone w ręczne prysznice i oczyszczanie wody. Ze względu na charakterystykę zastosowania, wiele kranów o kształcie gęsiej szyi (jak krzywa gęsiej szyi) można zobaczyć w projekcie. W zależności od metody instalacji istnieją typy instalacji naściennej, siedzącej (stołowej i zlewowej).

Rodzaje i cechy baterii kuchennych

Kran mieszający z pojedynczą rączką

Ciepła i zimna woda jest odprowadzana, a operacja uchwytu jest wykonywana za pomocą ogranicznika wody, który może regulować działanie ilości ciepłej wody i temperatury po lewej i prawej stronie rodzaju operacji. Jest szeroko stosowany w kuchni, ponieważ można go obsługiwać jedną ręką i jest łatwy w użyciu. Istnieje wiele wzorów cen i zmian, a większość kuchni wykorzystuje również kran z jedną rączką.

Podwójny uchwyt (kran) kran mieszający

Ilość i temperaturę wody można regulować, dostarczając do dwóch uchwytów ciepłej i zimnej wody. Można to również zobaczyć w importowanych produktach, takich jak indywidualne projekty.

Mieszanie kranu z główką prysznicową

Muszę powiedzieć, że wyciągany kran naprawdę ułatwia kobiecym lalkom na świecie! Podczas mycia włosów wyciąganie kranu jest dobrym pomocnikiem, jak mini prysznic; możesz także osiągnąć mycie na duże odległości, takie jak spłukiwanie toalety, ścian itp., aby ocalić czystych ludzi, nie bądź zbyt dobry! Aby ułatwić codzienne użytkowanie, kran kuchenny jest korzystnie wyższy, a wylewka jest również dłuższa, najlepiej wystaje ponad odpływ i nie zachlapuje. Obecnie w wielu kuchniach są rury do gorącej wody, dlatego przy zakupie najlepiej wybrać podwójny. Aby zaspokoić różne potrzeby użytkowania, większość kranów kuchennych może teraz osiągnąć lewy i prawy obrót korpusu kranu, podczas gdy część kranowa, kran typu ciągnącego może wyjąć kran i ułatwić czyszczenie we wszystkich rogach zlewu , wadą jest to, że jest wyciągnięty. Należy trzymać rękę, aby trzymać kran.

Specjalny kran / zintegrowany kran do oczyszczania wody

Oprócz kranów z ciepłą i zimną wodą niektóre gospodarstwa domowe będą również wyposażone w oczyszczacze wody

Oprócz zwykłej funkcji kranu istnieje również dedykowany kran do oczyszczaczy wody. Zainstalować element filtrujący (filtr wody oczyszczonej) pod blatem i kran tego typu z filtrem do oczyszczania wody. Ponadto istnieje hybrydowa jednostka kranowa ze zintegrowanym oczyszczaniem wody.

Wskazówki: różnica między przednim a końcowym oczyszczaniem wody

Centralny filtr wstępny to całkowity produkt do oczyszczania wody z rurociągów. Jest instalowany w rurze wodnej do każdej odsłoniętej rury wodnej przed pierwszym wylotem wody w domu. Centralny filtr wstępny zapewnia, że duża ilość zanieczyszczeń osadów powstających w sieci wodociągowej nie zostanie przyłożona do ciała ludzkiego. Uraz i wstępna ochrona rur wodociągowych i urządzeń do brodzenia zainstalowanych na rurach wodnych (takich jak zmiękczacze wody, oczyszczacze wody, urządzenia do oczyszczania wody lub maszyny do napojów prostych).

Końcowy oczyszczacz wody to małe domowe urządzenie do uzdatniania wody, które może skutecznie usuwać chlor, metale ciężkie, bakterie, wirusy, glony i stałe zawiesiny w wodzie. Później aktywowany węgiel dodatkowo usunie różne substancje organiczne z wody i sprawi, że oczyszczona woda będzie czysta, czysta, sterylna i poprawi odczucie w ustach, końcowe oczyszczanie wody będzie szerzej stosowane w codziennym życiu zwykłych rodzin.

Jest wyposażony w ręczny prysznic, rektyfikację i oczyszczanie wody.

Automatyczny kran bezdotykowy

Bezkontaktowy kran może zatrzymać opróżnianie bez dotykania korpusu kranu. Czujnik znajduje się poniżej pozycji dziobka, aby wykryć bliskość ręki i naczynia, kontrolując w ten sposób wypływ wody, a kran automatycznie zatrzymuje się po wyjściu. Istnieje również rodzaj, w którym czujnik jest umieszczony w górnej części kranu w celu wykrycia wody, a woda jest zatrzymywana, gdy czynność się powtarza.

W obu przypadkach poprawia się czułość czujnika, a liczba łatwych w użyciu produktów stopniowo dociera do większej liczby rodzin. Ponieważ operowanie za pomocą uchwytu nie jest konieczne, nawet jeśli obie ręce są zajęte, można kontrolować przepływ wody. Podczas gotowania i czyszczenia bardzo dobrze jest unikać plam oleju na dłoniach lub kranu piany. Jest to bardzo popularny typ sanitarny. Kran.

Typ przełącznika dotykowego (typ przełącznika dotykowego)

Górny przełącznik steruje kranem spustowym. Dotykanie tylnej części dłoni lub nadgarstka ułatwia obsługę, nawet gdy dłonie są zajęte, dzięki czemu można zatrzymać się w dowolnym momencie.

Podczas procesu gotowania rączka może zostać zabrudzona ręcznie. Ten typ dłoni jest w porządku tylko przez dłoń, palce i tył dłoni. Ponieważ często może zatrzymać wodę za pomocą jednego przycisku, doskonale oszczędza wodę.

Dedykowany kran do zlewu Nakajima

Wysoko rzucający się kran w kształcie gęsiej szyi zastosowany w zlewozmywaku Nakajima w stylu imprezowym jest ozdobiony dekoracją i designem. Jest to model wielu domowych kuchni zachodnich oraz kuchni europejskich i amerykańskich.