Uwagi dotyczące instalacji kabiny prysznicowej

- Jun 03, 2019-

Uwagi dotyczące instalacji kabiny prysznicowej


Uwaga 1: Podczas przenoszenia pozioma obsługa kabiny prysznicowej jest łatwa do rozbicia. Musi być pionowa i niesiona przez więcej niż dwie osoby jednocześnie, zwracając uwagę, aby uniknąć kolizji z twardymi przedmiotami.


Uwaga 2: Po otwarciu i zdemontowaniu opakowania z prysznicem należy ustawić szkło pionowo w kierunku ściany. Poziome lub nierównomierne umieszczenie może prowadzić do uszkodzenia szkła, powodując uszkodzenia mienia lub obrażenia ciała.


Uwagi 3: Podczas czyszczenia surowo zabrania się używania kwasów, zasad, rozpuszczalników organicznych i kwaśnych detergentów, w przeciwnym razie powierzchnia produktu zostanie uszkodzona; przy użyciu czystej wody lub neutralnych detergentów do czyszczenia powierzchni produktu można użyć ściereczki do czyszczenia nasączonej niewielką ilością alkoholu, aby usunąć brud, którego nie można usunąć;


Uwaga 4: Płyta akrylowa ma elektryczność statyczną, która może łatwo przylegać do kurzu. Podczas czyszczenia akrylowej miski tylko niewielka ilość wody z mydłem zamoczonej w bawełnianej tkaninie może łatwo usunąć kurz i uzyskać efekt czyszczenia.


Uwaga 5: W przypadku stosowania uszczelnionego żelu krzemionkowego nie nakładać żelu krzemionkowego na powierzchnię akrylowych wyrobów sanitarnych. Jeśli przypadkowo zastosujesz trochę, pamiętaj, aby nie spieszyć się, aby wytrzeć, więc trudniej jest go usunąć, należy poczekać na delikatne usunięcie go, surowo zabraniać drapania twardymi przedmiotami, w przeciwnym razie doprowadzi to do uszkodzenia powierzchni. Po zainstalowaniu basenu należy go użyć po całkowitym utwardzeniu żelu krzemionkowego.