Naucz się kilku sztuczek, aby nauczyć się obsługiwać kran kuchenny!

- Sep 11, 2019-

Kran jest niezbędny w naszym codziennym życiu. Kiedy położysz na nim kran, po pewnym czasie okaże się, że powierzchnia kranu jest podatna na plamy z wody. Po wyschnięciu wody powstają bardzo brzydkie plamy. Jeśli to nie będzie czyste przez jakiś czas. Nawet jeśli kran jest ekskluzywny, zostanie przyćmiony, dlatego zawsze musimy go wyczyścić i konserwować.

Zamach stanu na utrzymanie:

1. Jeśli jest to miedziany kran, jeśli konieczne jest oczyszczenie powierzchni poszycia, można go umyć wrzącą wodą lub detergentem, lub można go wyczyścić bezpośrednio za pomocą odtłuszczonego detergentu.

2. Osadź kamień, rdzę itp. Na kranu, po prostu wytrzyj powierzchnię wilgotną ściereczką lub gąbką i odrobiną specjalnego środka czyszczącego, a następnie wytrzyj czystą szmatką lub spłucz wodą.

3. Użyj miękkiej szczoteczki do zębów, aby przetrzeć pastę do zębów lub użyj podkładki do szorowania, aby delikatnie przetrzeć pastę do zębów. Może usunąć kamień i olej oraz sprawić, że powierzchnia kranu będzie czysta i jasna.

4. Wiele osób zauważa powierzchnię kranu tylko podczas czyszczenia kranu, ale tak naprawdę wnętrze kranu jest ważniejsze. Jeśli wydatek wody z kranu zostanie zmniejszony lub woda wypłynie z widelca, może to być spowodowane zablokowaniem bełkotki. Bubbler można usunąć, namoczyć w occie, wyczyścić małą szczoteczką lub innym narzędziem i ponownie zainstalować.