Przyczyny wycieku kranu kuchennego i metody konserwacji

- Nov 01, 2019-

Wiele gospodyń domowych jest bardzo zirytowanych, gdy napotykają przecieki w kranu kuchennym. Nie mogę się doczekać, aby bezpośrednio odciąć kran, obserwując, jak woda wychodzi i nie robię posiłku. Wyciekająca woda sprawiła, że kuchnia była bardzo mokra, co jest naprawdę nieszczęśliwe. Następnie, jako mała encyklopedia życia, Xiaobian rozwiąże problemy dla wszystkich.

Przyczyny wycieku wody z kranu kuchennego: Wyciek wody z wylotu wody: Kran kuchenny przecieka, a wyciek wody z wylotu wody jest spowodowany zużyciem uszczelki wału w kranu. Wyciek w dolnej części kranu: Wyciek w dolnej części kranu wynika z wycieku złącza w złączu z powodu zużycia trójkątnego uszczelnienia wewnątrz dławika. Nieszczelność złącza jest spowodowana poluzowaniem nakrętki kołpakowej. Nadal jednak zdarzają się przypadki starzenia i uszkodzenia kranu. To są powody, dla których wycieka kran.

Rozwiązanie wycieku wody na wylocie wody: Za pomocą szczypiec poluzuj i zdejmij dławnicę, wyjmij uszczelkę wału za pomocą klipsa i wymień ją na nową. Rozwiązanie wycieku kranu kuchennego przecieka w dolnej części szczeliny: możesz poluzować śrubę, aby usunąć motykę, a następnie poluzować dławik, a następnie wyjąć dławik wewnątrz sklepu z uszczelnieniami dławika i zastąpić go nowym . Rozwiązanie wycieku wody na styku wycieku kuchennego: W tym momencie możesz ponownie dokręcić nakrętkę kołpakową lub wymienić ją na nowy pierścień typu „U”.

Wiele wycieków w kranach jest spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem. Wiele osób korzysta z wody, aby pozbyć się kranu. Uważają, że może to zapobiec wyciekom wody. To zależy od tego, gdzie kapie woda. Jeśli kapie na stawie, usuń go i dokręć za pomocą surowca. Instalacja jest w porządku. Jeśli sam kran kapie, zostanie zastąpiony nowym. W rzeczywistości jest to bardzo niedopuszczalne, ale spowoduje uszkodzenie zaworu uszczelniającego, skróci żywotność i doprowadzi do złego uszczelnienia i wycieku wody.

Podsumowanie: Jest to mały spis metod wyciekania kranów kuchennych dla wszystkich, mam nadzieję, że będę miał dla ciebie jakąś pomoc, bardziej komfortową podczas gotowania, pozwól, aby kran kuchenny wyciekł od nas, my również czystą i schludną przestrzeń do gotowania.