Wskazówki dotyczące instalacji baterii kuchennych

- Oct 12, 2019-

Jak zainstalować kran kuchenny Wierzę, że wielu przyjaciół nie będzie bardzo dziwnych, kran wnosi wiele wygody do naszego codziennego życia, staje się niezbędną częścią życia rodzinnego. W rzeczywistości instalacja baterii kuchennych jest również bardzo kompetentna.

Instalacja kranu kuchennego z jednym otworem:

Ponieważ kran kuchenny jest używany częściej, a jest przesuwany i przemieszczany, łatwo go poluzować, dlatego nakrętkę mocującą kran kuchenny należy dokręcić. Obecnie na rynku pojawiają się niektóre krany do śruby, aby zwiększyć mocowanie nakrętki, co ma stosunkowo dobry efekt stabilności.

Instalacja termostatycznego kranu kuchennego:

Przed zainstalowaniem kranu termostatycznego sprawdź, czy rura wodna jest odpowiednio rozgrzana i zimna. Pamiętaj, aby nie podłączać nieprawidłowo rur ciepłej i zimnej wody, aby uniemożliwić prawidłowe działanie kranu. Gazowe i słoneczne podgrzewacze wody nie mogą używać termostatów, ponieważ ciśnienie wody jest zbyt niskie. Zainstaluj termostat i pamiętaj, aby nie zapomnieć o zainstalowaniu filtra ciepłej i zimnej wody.

Instalacja kranu kuchennego z jednym uchwytem:

Zasadniczo kran umywalkowy jednouchwytowy jest dostarczany z rysunkiem wymiaru instalacji i instrukcją obsługi. Przed instalacją i użyciem należy otworzyć akcesoria do kontroli opakowania produktu. Ogólne akcesoria powinny być wyposażone w: 1, pełny zestaw stałych śrub oraz stałej miedzi i uszczelki; 2, pełna umywalka do wyciągania zmywacza; 3, dwie rury wlotowe. Następnie wyjmij kran z góry na dół oraz z lewej i prawej strony, aby przesunąć uchwyt. Jest lekki i łatwy do otwierania i zamykania z lekkim i równym blokiem. Następnie sprawdź powierzchnię poszycia światłem, bez pęcherzyków, plam i zadrapań.