Jak wybrać szklaną przegrodę w kabinie prysznicowej

- Jun 03, 2019-

Jak wybrać szklaną przegrodę w kabinie prysznicowej


Kiedy dziś kupujemy partycje łazienkowe, często wspominamy o grubości szklanych przegród, co jest związane z solidną funkcją materiałów przegródkowych. Ponadto istnieje pięć wskazówek:


1. Materiał aluminium: wybrany jest materiał aluminiowy o większej twardości i grubości. Kwalifikowana grubość aluminium w kabinie prysznicowej wynosi ponad 1,2 mm, a szyny aluminiowe z zawieszeniem szynowym muszą mieć więcej niż 1,5 mm. Twardość aluminium można sprawdzić za pomocą ręcznie tłoczonej ramy aluminiowej. Dorosłym trudno jest odkształcać materiały aluminiowe, których twardość jest większa niż 13 stopni przez ręczne naciśnięcie. Ponadto stopień smarowania i różnica koloru aluminiowych elementów zewnętrznych są również ważnymi kryteriami do sprawdzenia jego jakości.


2. Jazda na rolkach: dobra jakość jazdy na rolkach, dobre uszczelnienie danych i osadzenie koła, para wodna nie jest łatwa do wprowadzenia do koła, aby zapewnić jej gładkość. Współpraca między rolkami a prowadnicą powinna być ścisła, a szczelina powinna być mała, aby nie spadła po uderzeniu.


3. Kontrola przed instalacją: Przed instalacją konsumenci najpierw sprawdzają, czy krawędź szklana jest uszkodzona, czy nie, i czy obróbka szlifowania krawędzi faz jest gładka. Ponieważ nawet niewielkie zużycie może wystąpić po pęknięciu urządzenia.


4. Spójrz na certyfikat 3C: szkło do prysznica musi być doskonałym produktem, konsumenci mogą sprawdzić, czy szkło jest symbolem 3C z drukiem laserowym.


5. Konserwacja folii: Nawet szkło hartowane, istnieje pewne prawdopodobieństwo pęknięcia, więc konsumenci warunkowi próbują wkleić warstwę folii przeciwwybuchowej na szklaną kabinę prysznicową, nawet jeśli jest to naprawdę nieoczekiwane, szczątki szkła będą tylko przylegać do błona śluzowa, nie plusk ludzie.