Jak wybrać baterię kuchenną

- Jun 28, 2019-

Po pierwsze, bateria kuchenna może być obracana o 360 °.

Aby ułatwić użytkowanie, bateria kuchenna powinna być wyższa, a wylewka powinna być długa. Najlepiej rozciągać się nad drenażem i nie bryzgać. Jeśli w kuchni jest linia gorącej wody, kran powinien być podwójny. Aby zaspokoić różne potrzeby użytkowania, większość baterii kuchennych może teraz osiągnąć lewy i prawy obrót korpusu baterii, podczas gdy część kranowa, bateria typu pull-pull może wyjąć kran i ułatwić czyszczenie do wszystkich zakątków zlewu wadą jest to, że jest wyciągany. Ręka musi zostać opuszczona, aby utrzymać kran. Niektóre baterie mogą obracać się w górę iw dół o 360 °.

Po drugie, jeśli pozwalają na to środki finansowe, preferowany jest materiał ze stali nierdzewnej.

Bateria kuchenna jest zwykle wykonana z mosiądzu, który jest najczęstszą czystą miedzianą baterią na rynku. Jednak ze względu na właściwości środowiska kuchennego baterie z czystej miedzi niekoniecznie są najlepszym wyborem. Wszystkie baterie z czystej miedzi są powlekane na zewnętrznej warstwie, a celem galwanizacji jest zapobieganie korozji i rdzy wewnątrz mosiądzu. Kuchnia ma dużo oparów, a tłuste i oczyszczające ręce podczas mycia naczyń często wymagają czyszczenia kranu. Jeśli czyszczenie nie zostanie wykonane w prawidłowy sposób, bardzo prawdopodobne jest uszkodzenie poszycia kranu, powodując skorodowanie i zardzewienie kranu. Jeśli chcesz wybrać baterię kuchenną z pełnej miedzi, upewnij się, że posiadasz doskonałe pokrycie, w przeciwnym razie z łatwością spowoduje to rdzewienie i korozję baterii.

Teraz niektórzy producenci używają wysokiej jakości stali nierdzewnej 304 do produkcji kranu. W porównaniu z kranem z czystej miedzi, kran wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej posiada bezołowiową, kwasoodporną, odporną na alkalia, niekorozyjną, nie uwalniającą szkodliwych substancji i nie zanieczyszcza źródła wody z kranu. Funkcje. Jest to bardzo ważne dla wody pitnej w kuchni; a bateria ze stali nierdzewnej nie musi być galwanizowana, jest wyjątkowo wolna od rdzy, a jej twardość i wytrzymałość są ponad dwukrotnie wyższe niż w przypadku miedzi, więc jest bardzo wygodny w czyszczeniu. Jednak ze względu na trudności w przetwarzaniu stali nierdzewnej, obecne wysokiej jakości baterie ze stali nierdzewnej zwykle mają stosunkowo wysokie ceny, z których każda kosztuje ponad 300 juanów.

Po trzecie, musimy zwrócić uwagę na to, czy dysza może zadbać o obie strony zlewu.

Zwróć uwagę na długość umywalki i kranu przy zakupie. Jeśli kuchnia jest podwójną umywalką, należy zwrócić uwagę, czy długość dyszy można obracać, dbając o umywalki po obu stronach. Teraz większość baterii kuchennych może realizować lewy i prawy obrót korpusu baterii, a część kranu, bateria typu pull-pull może wyjąć kran i ułatwić czyszczenie do wszystkich zakątków zlewu. Wadą jest to, że musi być opuszczony, gdy bateria jest wyciągnięta. Tylko ręka do trzymania kranu.

Po czwarte, ma system zapobiegający zwapnieniu i system antypowrotowy.

System zapobiegający wapnieniu: Wapń osadza się zarówno w głowicy prysznicowej, jak i w automatycznym systemie czyszczącym. To samo dzieje się z kranem, gdzie zbiera się krzem. Zintegrowany filtr powietrza posiada system zapobiegający zwapnieniu, który również zapobiega wewnętrznemu zwapnieniu urządzenia.

System zapobiegający przepływowi wstecznemu: Ten system zapobiega przedostawaniu się brudnej wody do rury czystej wody i składa się z warstwy materiału. Sprzęt wyposażony w system przeciwprądowy będzie oznaczony przepustem DVGM na powierzchni opakowania.